Preloader

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

sıhhi tesisat hizmetleri

Bir tesisatçıya mı ihtiyacınız var? Tesisat hizmetlerimizi İstanbul genelindeki tüm bölgelerde sunuyoruz. Acil bir durumda ya da tesisat, tamir ve tadilata yönelik herhangi bir hizmete ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın.

Sıhhi tesisat hizmetimiz kapsamlıdır. Banyoların, duşların, lavaboların, tuvaletlerin blokajını kaldırmak, patlayan/donmuş boruları onarmak, yeni duş, küvet vb. kurmak (ayrıca tam banyo kurulumu da sunuyoruz), tahriş edici sızdıran muslukları ve duş başlıklarını onarmak, boruları onarmak ve değiştirmek için daima hazırız. Mutfağınıza, banyonuza yeni bir bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi kurmak için de bizi arayabilirsiniz.

Sıhhi tesisat ticaretinde 20 yılı aşkın deneyime sahibiz, bu nedenle sahip olduğunuz sorun ne olursa olsun çözmenize yardımcı olabileceğimizden eminiz.

Tüm sıhhi tesisat ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bir tesisatçıya ihtiyacınız varsa, iletişim formumuzu doldurarak sorununuz hakkında daha fazla bilgi alabilir veya +90 (535) 744 84 37 numaralı telefonlardan bizi arayabilirsiniz.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz, hizmet alanımızdaki ev ve işyerleri için küçük ve büyük işler için profesyonel hizmet vermektedir. Sıhhi tesisat hizmeti ve diğer tüm işler için fiyatlarımız şeffaftır.

Kanal temizleme hizmetimizle; lavabonuzda, duşunuzda ya da tuvaletinizde meydana gelen, tıkanıklıklar için evdeki her türlü kanalizasyon temizliği konusunda yardımcı olabiliriz. Küçük bir sorunun büyük bir baş ağrısına dönüşmesine izin vermeyin.

Yüksek Basınçlı Suyla Temizleme hizmetimizle evlerinizde, borularınızın sorunsuz bir şekilde akmasına ve tıkanmaları önlemesine yardımcı oluyoruz. Bu aynı zamanda tesisatlarına sağlıklı bir başlangıç ​​yapmak isteyen yeni ev sahipleri için de harika bir hizmettir.

Sızıntı Onarımı hizmetimizle Damlayan musluklardan duvarlarınızdaki patlayan borulara kadar, kaçak onarım ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

Gaz Borusu Onarımı hizmetimizle bir gaz borusu onarımının ertelenmesi maliyetli ve tehlikeli olabilir. Gaz borusu onarımı hizmetimizle gaz borusu montajı ve onarımı sunulmaktadır.

Kırık bir kanalizasyon hattı kötü bir koku üretebilir ve evinizde kalıcı hasara neden olabilir. Konut tesisatçılarımız, hidro-kazı ve kanalizasyon hattı onarım hizmetlerimizle evinize bir kanalizasyon borusu tamir edebilir veya takabilir.

Bunlar sıhhi tesisat hizmetlerimizden yalnızca birkaçı. Tüm sıhhi tesisat hizmetlerimizi görüntülemek için tıklayın. Sıhhi tesisat hizmetlerimiz için hemen bizi arayın.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Call Now ButtonHEMEN BİZİ ARAYIN